Pronájem bytů Praha 8

Hledáte vhodným pronájem bytu v Praze 8? Nabídek je mnoho. Jak rychle najít pronájem, který vám bude vyhovovat nejvíce. Obraťte se na náš portál a získáte širokou nabídku, která je pravidelně aktualizovaná.

Praha 8

Praha 8 se nachází na ploše 21,82 km2 a žije zde kolem 109 000 obyvatel. Má spádové centrum v Libni. V této městské části je mnoho možností kulturního vyžití, ale také si tu můžete odpočinout v přírodě. Nachází se tu 10 chráněných území.Jsou jimi Velká skála, Ládví, Prosecké skály, Okrouhlík, Trojská, Jabloňka, Čimické údolí a Zámky, Bohnické údolí a Pohoří.

Najdete tu i některé zajímavé kulturní památky. Jmenujme si betonový most přes Rokytku, Libeňský most, Libeňský plynojem, Libeňská synagoga, Palác Svět atd.

 

 

 

hezky-byt-prahaPronájem bytů v Praze 8

Chcete pronájem bytu v Praze 8? Možností je mnoho. Najít pronájem, který vám bude nejvíce vyhovovat, může být obtížné, zvlášť když hledáte bydlení sami. Chcete si nechat pomoci? Jsou tu realitní kanceláře, které vám předkládají aktuální nabídku. Najít si však můžete pronájem i bez nich. Je to pouze na vás.

Jaký pronájem hledáte? Praze 8 si lze pronajmout starší byt, ale v poslední době zde vyrůstá mnoho pěkných bytových jednotek, které vám poskytnou maximální komfort. A jaké možnosti bydlení jsou nejnovější či jaké budou brzy k pronájmu?

V Kobylisích vznikl nový menší moderní bytový dům, který vám nabízí veškerý komfort, ale i příjemný výhled na Prahu. Je zde snadná dostupnost k metru, ale také si tu můžete odpočinout v blízkém parku.

Životní pohodu vám poskytnou byty vznikající v rámci projektu Rezidence Čámovka. Je tu malé náměstíčko i dětské hřiště. Z některých dalších nových a moderních možností pronájmu si jmenujme bytový dům Ďáblice, X-LOFT, Dock atd.

Přinášíme aktuální nabídku prodeje bytů na Praze 8 a nejen na tam.

Leave a Reply