Pronájem bytů Praha 6

Chcete si pronajmout byt v Praze a nejideálnější lokalitou je pro vás Praha 6? Pojďme si tuto oblast přiblížit a podívat se na možnosti pronájmu.

O Praze 6

Praha 6 se rozkládá na ploše 41,54 km2 a žije zde přes 100 000 obyvatel. Městský obvod Praha 6 má spádové centrum v Dejvicích. Starostkou tu je Ing. Marie Kousalíková.

Praha 6 zahrnuje celé katastrální území těchto částí: Ruzyně, Liboc, Vokovice, Veleslavín, Dejvice a Střešovice. Částečně sem spadá také katastrální území Břevnov, Sedlec, Bubeneč a Hradčany.

Z památek Prahy 6 si jmenujme Břevnovský klášter z 10. století. Procházku se můžete vydat do obory Hvězda s letohrádkem, Galerie Anderle, na usedlost Ladronka atd. Najdete tu i opravené parky vhodné na cyklistiku i rekreační sporty. Přírodu si můžete užívat i v parku Šárka. V létě vás potěší koupaliště Džbán a nový sportovní areál s vyhřívaným venkovním bazénem Petynka.

 

Pronájem bytů v Praze 6

Praha 6 vám nabízí různé možnosti pronájmů bytů. Je to pěkná oblast Prahy, ve které najdete různá zákoutí, zbytky venkovského osídlení, ale i malebné vilové čtvrti a historická místa.

byt-k-pronajmuHledáte-li pronájem bytu v Praze 6 v luxusnějším stylu, zamiřte na Veleslavín, kde na vás čekají poměrně nové možnosti bydlení v rodinném stylu. Nejde však o jediné nové bydlení. Nových bytových jednotek v katastrálním území Prahy 4 neustále přibývá. Jen v roce 2009 vzniklo 10 bytových domů, které poskytly 475 bytových jednotek.

Další moderní bydlení najdete v části Suchdol. Potěší vám dostupnost metropole. Je to klidné místo vhodné pro rodinu s dětmi. Bytové domy jsou promyšleně architektonicky řešené a účelné je i navržení dispozice bytů.

Nových a moderních možností pronájmu bytu v Praze 6 je mnoho. Hledáte spíše levnější řešení vašeho pronájmu? I takových možností najdete dostatek v aktuální nabídce na našich stránkách.

Leave a Reply