Pronájem bytů Praha 4

Hledáte pronájem bytu v Praze 4? Víte něco o dané lokalitě? A jaké jsou vaše možnosti pronájmu? Pojďme si je přiblížit.

Lokalita Praha 4

Rozhodli jste se pro pronájem bytu v Praze 4? Pojďme si tuto lokalitu více přiblížit.

Městská část Praha 4 zahrnuje území Braník, Hodkovičky, Krč, Podolí a Lhotku. Částečně sem spadají i Nusle, Michle, část Záběhlic a malá část Vinohrad. Rozkládá se na ploše  24,22 km2 a žije tu přes 134 000 obyvatel. Je tu 81 základních sídelních jednotek.

Starostou Prahy 4 je Ing. Pavel Horálek. Od 1. ledna 2012 by měl vejít v platnosti nový územní plán, který představuje zásadní podklad pro umisťování staveb. Je důležitý také při vydávání územních rozhodnutí. Starostí zatím nesouhlasí se všemi územními plány.

Praha 5 také vykonává přenesenou působnost státní správy pro městkou část Praha-Kunratice.

byt_praha8Možnosti pronájmu bytu v Praze 4

A jaký konkrétní pronájem bytu v Praze 4 si vybrat? Možností je mnoho. V Praze 4 na vás čekají byty k pronájmu v těchto lokalitách: Kavčí hory, lokalita bývalého Nuselského pivovaru, Trojmezi, lokalita historického Spořilova, lokalita Nad Ondřejovem, V Rovninách a Kaplická, lokalita sídliště Na Zelené lišce a Pankrác I a lokalita Podolí.

V Praze 4 najdete mnohé starší byty, ale i vysoce moderní byty k bydlení. Novější luxusní byty najdete především na Kavčích Horách, několik minut pěšky od metra C. Pěkné a moderní bydlení vám nabízejí i Modřany. Jsou tu i nové byty těsně u cyklostezky a in-linové trasy. To ocení především sportovci.

 

Ovšem najdete i další možnosti pronájmu bytu v Praze 4. Mnohé z nich jsou nové a velmi moderní, ale najdete tu i skromnější a levnější možnosti bydlení. Záleží jen na vaší představě o ideálním pronájmu. Aktuální nabídku bytů naleznete na našich stránkách v sekci – aktuální nabídka.

Leave a Reply