Pronájem bytů Praha 9

Sehnat v Praze pronájem bytu, se kterým budete spokojeni, je někdy nadlidský úkol, zvlášť když jste na to sami. Mějte alespoň přehled o aktuálních nabídkách realitních kanceláří.

Praha 9

Městský obvod Praha 9 má rozlohu 13,86 km2 a žije zde přes 43 000 obyvatel. Praha 9 má spádové centrum ve Vysočanech. Do městského obvodu Prahy 9 patří převážná část Vysočan s výjimkou Balkánu. Dále sem spadá menší část Libně, část Střížkova, téměř celé Hrdlořezy, menší část Hloubětína a malá část Malešic.

Praha 9 má několik zajímavých památek. Snad nejdůležitější z nich je Prosecký kostel sv. Václava, který byl založený v 11. století v románském stylu. Později byla budova přestavěna. Zajímavá je barokní zvonice kostela, fara a hřbitov. Za pozornost stojí i barokní sousoší Piety a vysočanská škola vybudovaná v roce 1854.

Prohlédnout si tu můžete i dva zámky. Prvním je barokní zámek z druhé poloviny osmnáctého století. Dříve na tomto místě stála gotická tvrz. Druhý zámek Chvaly pochází z roku 1428. Vyhořel a byl obnoven. Dnes je významným kulturním centrem. Pořádají se tu nejrůznější kulturní akce.

 

Pronájem bytu v Praze 9

levny_pronajem_prahaHledáte pronájem bytu v Praze 9? Možnosti jsou tu četné. Můžete si zvolit bydlení ve starším domě, ale i v novostavbě. Mnoho bytů je ještě ve výstavbě. V blízké době by měl být dokončen bytový projekt Matějkova. Byty se nachází ve Vysočanech a jsou zde všechny tři úrovně standardů. Potěší vás i Harfa Park na Nových Vysočanech. Snadno se odtud dostanete k metru trasy B. Lokalita je vhodná pro rodiny s malými dětmi, ale také tu najdete odpočinkovou zónu a cyklostezku.

Unikátní je projekt Kejřův Park. Nabízí vám pronájem v klidné oblasti plné zeleně. Je jen 15 minut od centra Praha.

Ať už hledáte pronájem bytů v Praze 9, který vám má poskytnout veškerý komfort, nebo takový, který bude mít především příznivou cenu, obraťte se na náš server, na kterém jsou k dispozici zaručeně aktuální nabídky realitních kanceláří. Najděte si i vy pronájem bytu v Praze 9 podle svých představ.

Leave a Reply