Aktuální nabídka
Nabídka
Partneři

Hledáte moderní bydlení v Praze za přijatelnou cenu? Podívejte se na dokončené developerské projekty Praha od společnosti Sekyragroup!

Rezidenční projekt Britská čtvrť nabízí moderní byty Praha 5 za atraktivní ceny. Neváhejte a využijte výhodné nabídky developera FINEP!

Americké hypotéky, hypoteční kalkulačka, hypotéka na míru


Pronájem bytů Praha 5

Jaké možnosti pronájmu bytů na vás čekají v Praze 5? Poznejte s námi jejich co nejširší nabídku a vyberte si takový pronájem bytu, který vám bude vyhovovat nejvíce.

Praha 5

 

Městský obvod Praha 5 se rozkládá na ploše 27,49 km2 a žije tu kolem 80 000 obyvatel. Je tu 71 základních sídelních jednotek. Do Prahy 5 spadá Smíchov, Hlubočepy i s Barrandovem a Zlíchovem, Radlice, Košíře, Motol, malé území Malé strany a nepatrná část Břevnova. Najdete tu mnoho vzdělávacích středisek a škol a celkově jde o oblast, která svým obyvatelům má co nabídnout.

Pronájem bytů Praha 5

Sháníte pronájem bytu v Praze 5? Rádi byste bydleli v panelákovém domě, činžovním domě či někde v rodinném domku? Možnosti jsou široké a my vám přinášíme jejich aktuální nabídku. Stačí ji sledovat a brzy se jistě objeví byt k pronájmu, který bude splňovat všechny vaše požadavky. Sehnat si můžete pronájem bytu pomocí realitní kanceláře i bez ní. To je jen na vás.

byt-1+1_46m2_na_Praze_9A jaký pronájem bytů v Praze 5 oceníte nejvíce? Záleží na vašem vkusu i možnostech. Pokud v Praze studujete, budete si chtít pravděpodobně najít co nejlevnější pronájem a bude vám vyhovovat nějaká starší bytová jednotka.

Chcete-li si držet pronájem bytu v Praze 5 delší dobu a jste-li ochotni zaplatit více peněz, čeká tu na vás mnoho novostaveb, ale i bytů, které jsou teprve ve výstavbě.

Kam za moderním pronájmem bytu v Praze 5? V nedávné době byl ukončen bytový projekt Park Kavalírka. Budete tak mít k dispozici přírodní památky, ale je tu také snadná dostupnost do centra. Další byty jsou ve výstavbě. Rezidence Pod Bertramkou vám nabídne nové domy k pronájmu už příští rok. Ve výstavbě či těsně po dostavení je tu mnoho dalších bytových jednotek.

 

Zobrazit aktuální nabídku bytů.