Pronájem bytů Praha 3

Potřebujete pronájem bytu v Praze 3? Znáte tuto lokalitu, nebo se sem stěhuje za prací či za studiem a nevíte nic o Praze 3? Kde tu hledat vhodný pronájem? Pojďme si lokalitu i možnosti pronájmu více přiblížit.

Praha 3

Praha 3 se rozkládá na ploše 6,49 km2. Na této ploše není žádné celé katastrální území. Nacházejí se tu 4 části katastrálních území. Spadá sem velká část Žižkova. Mimo Prahu 3 je pouze plocha mezi železničními tratěmi u Krejcárku. Dále sem patří Vinohrady, konkrétně jeho část rozkládající se severně od Korunní ulice a východně od vodárny a Slavíkovy ulice. Najdeme tu i malou část katastrálního území Strašnice, konkrétně průmyslové a skladové areály Tesla Strašnice a Pramen Praha + tenisové dvorce v oblasti Třebešína. Částečně sem spadají také Vysočany.

Počet základních sídelních jednotek tu je 26. V Praze 3 žije kolem 78 00 obyvatel.

 

byt_prahaPronájem bytů v Praze 3

Hledáte pronájem bytu v Praze 3? Možnosti jsou široké stejně jako v celé Praze. Poptávka a nabídka na trhu s byty je neustále v pohybu, a proto je dobré mít vždy aktuální informace a vědět, že se k vám možnosti pronájmu bytů v Praze 3 dostanou co nedříve a že nikdy nebudete mít zastaralé informace.

Tuto možnosti vám nabízí náš server. Nejenže můžete využít realitních kanceláří, ale lze si najít pronájem bytu i bez nich. Záleží to jen na vás.

Pokud hledáte pronájem bytu v Praze 3 a uvažujete spíše o modernějším řešení, potěší vás mnoho nových bytových jednotek, které na tomto území vznikají.

Novostavby na vás čekají na Žerotíně 40. Dům je v památkově chráněné zóně. Byty mají vysoké stropy a celkově jsou pěkné a prostorné. Zajímavý bytový projekt se chystá v Central Parku Praha. V brzké době budou k pronájmu bytů v Praze 3 k dispozici také byty v rezidenci Žižkov, kde na vás bude čekat velmi pěkné bydlení. Už dva roky jsou také k mání byty v Residenci Prokopova. Jde o výjimečný moderní dům, který je promyšlen do každého detailu, a to z hlediska funkce i stylu. Možností pronájmu novostaveb je v Praze 3 samozřejmě mnohem více.

 

Podívejte se na aktuální nabídku prodeje bytů v Praze.

Leave a Reply