Byt 5 + kk, 7.NP, B1.07.03, 302 m2, Praha 10 – Vršovice

Penthouse s terasou a prostornou zahradou nacházející se v posledních dvou patrech právě vznikající novostavby, která bude součástí nekonvenčního uzavřeného projektu situovaného v atraktivní lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad, s rychlým dosahem centra díky blízkým zastávkám MHD a veškerou občanskou vybaveností.
První úroveň bytu bude nabízet vstupní halu, ze které se dostaneme do 3 ložnic (jedna z nich se šatnou). Samozřejmostí bude koupelna s toaletou a vanou, úložné prostory bude poskytovat druhá šatna pod schody. Ve druhé úrovni se pak bude nacházet hlavní ložnice s en-suite koupelnou, samostatná toaleta a velkoryse řešený otevřený prostor obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou. Dominantním prostorem bytu bude jeho venkovní část – terasa (52 m2) a na ni navazující zahrada (92 m2).
Vybavení bude zahrnovat dřevěné parketové podlahy a keramickou dlažbu, dřevěná eurookna s vakuovým dvojsklem a francouzská okna, protipožární a bezpečnostní vstupní dveře. Parkování bude umožněno v podzemní garáži – cena 1 stání 300.000,- Kč včetně DPH.

Vršovice jsou oblíbenou, rozvíjející se čtvrtí, která v současné době prochází obnovou, jejímž cílem je vytvoření příjemnějšího a zelenějšího prostředí pro bydlení. Lokalita již nyní disponuje kompletní občanskou vybaveností – v blízkosti najdeme mateřské i základní školy a gymnázia, kavárny, restaurace, obchodní centrum Eden s nepřetržitým provozem, sportovní halu TJ Olymp, plavecký stadion Slavia Praha. Zastávka autobusu pár kroků od domu, v dochozí vzdálenosti 3 minut pak zastávka tramvají Koh-i-noor.

Interiér 158,12 m2, terasa 51,76 m2 a zahrada 92,03 m2.

Projekt nabízí bytové jednotky o dispozicích od 1+kk až 5+kk. Dokončení je plánováno na polovinu roku 2017. Pro více informací a přehled jednotek k dispozici kontaktujte kancelář.
Cena: 16 819 300,00 Kč

Více informací naleznete na Digireality.cz