Byt 4 + kk, 6.NP, B1.06.08, 240 m2, Praha 10 – Vršovice

Byt s terasou a zahrádkou v 6.NP právě vznikající novostavby, která bude součástí nekonvenčního uzavřeného projektu situovaného v atraktivní lokalitě na rozhraní Vršovic a Vinohrad, s rychlým dosahem centra díky blízkým zastávkám MHD a veškerou občanskou vybaveností.

Dispozice bytu nabídne vstupní halu, otevřený koncept obývacího pokoje s kuchyní, jídelnou a vstupem na prostornou terasu se zahradou, 3 ložnice, 2 koupelny (z toho jedna en-suite náležící k hlavní ložnici), toaletu pro hosty a technickou místnost.

Vybavení bude zahrnovat dřevěné parketové podlahy a keramickou dlažbu, dřevěná eurookna s vakuovým dvojsklem a francouzská okna, protipožární a bezpečnostní vstupní dveře. Parkování bude umožněno v podzemní garáži – cena 1 stání 300.000,- Kč včetně DPH.

Vršovice jsou oblíbenou, rozvíjející se čtvrtí, která v současné době prochází obnovou, jejímž cílem je vytvoření příjemnějšího a zelenějšího prostředí pro bydlení. Lokalita již nyní disponuje kompletní občanskou vybaveností – v blízkosti najdeme mateřské i základní školy a gymnázia, kavárny, restaurace, obchodní centrum Eden s nepřetržitým provozem, sportovní halu TJ Olymp, plavecký stadion Slavia Praha. Zastávka autobusu pár kroků od domu, v dochozí vzdálenosti 3 minut pak zastávka tramvají Koh-i-noor.

Interiér 133,92 m2, terasa 44,07 m2 a zahrada 61,33 m2.

Projekt nabízí bytové jednotky o dispozicích od 1+kk až 5+kk. Dokončení je plánováno na polovinu roku 2017. Pro více informací a přehled jednotek k dispozici kontaktujte kancelář.
Cena: 14 285 400,00 Kč

Více informací naleznete na Digireality.cz