Byt 4 + kk, 4.NP, B04-A02, Comfort, 132 m2, Praha 7 – Holešovice, Jateční

Atraktivní byt 4+kk s terasou a výhledem na vzrostlými stromy lemovanou řeku je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu v dynamicky se rozvíjející části Holešovic. Kvalitně vybavené, moderní byty s ideální orientací na východ a západ nabídnou komfortní bydlení v širším centru Prahy, s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem kulturního, společenského i sportovního vyžití. Dokončení je plánováno na jaro 2017.

Dispozice tohoto bytu ve 4. nadzemním podlaží zahrnuje obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku, jídelním prostorem a vstupem na terasu, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (sprcha, toaleta), 2 dětské ložnice, sdílenou koupelnu s vanou, sprchou a toaletou, samostatnou toaletu, komoru a chodbu.
Nadstandardní vybavení bude zahrnovat třívrstvé dubové podlahy Magnum, velkoformátovou dlažbu a obklady TechnoArt nebo Impronta, bezfalcové interiérové dveře Hanák s magnetickými zámky, okna s izolačními trojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značky Hansgrohe, Laufen, Hüppe či Riho, přípravu pro klimatizaci a in/7 ostraha a kamerový systém.

V okolí projektu se nachází kompletní služby občanské vybavenosti – školky, školy, bezpočet kaváren a restaurací, obchody, fitness centra, golfové hřiště a další příležitosti k relaxaci i k aktivnímu odpočinku. 3 minuty chůze vzdálená zastávka tramvají poskytuje přímé spojení na nedaleké metro Vltavská, Palmovka a do centra.

Projekt zahrnuje jednotky o dispozicích 1+kk až 7+kk v různých podlažích. Pro více informací a kompletní přehled jednotek prosím kontaktujte naši kancelář.
Interiér 117,6 m2, terasa 14,5 m2.
Cena: 10 560 000,00 Kč

Více informací naleznete na Digireality.cz