Byt 4 + kk, 1.NP, A01-B01, Townhouse, 157 m2, Praha 7 – Holešovice, Jateční

Velkorysý zahradní apartmán s terasou, výhledem na vzrostlými stromy lemovanou řeku a přímým vstupem do soukromé garáže je součástí nově vznikajícího rezidenčního projektu v dynamicky se rozvíjející části Holešovic. Kvalitně vybavené, moderní byty s ideální orientací na východ a západ nabídnou komfortní bydlení v širším centru Prahy, s výbornou dopravní obslužností a širokým výběrem kulturního, společenského i sportovního vyžití. Dokončení je plánováno na jaro 2018.

Dispozice tohoto bytu v 1. nadzemním podlaží zahrnuje obývací pokoj s přípravou pro kuchyňskou linku a jídelním prostorem, 3 ložnice (jedna z nich s privátní koupelnou), sdílenou koupelnu, samostatnou toaletu, technickou místnost a chodbu. Všechny pokoje mají vlastní vstup do zahrady.
Nadstandardní vybavení bude zahrnovat třívrstvé dubové podlahy Magnum, velkoformátovou dlažbu a obklady TechnoArt nebo Impronta, bezfalcové interiérové dveře Hanák s magnetickými zámky, okna s izolačními trojskly a venkovními elektricky ovládanými žaluziemi, koupelnovou sanitu a zařizovací předměty značky Hansgrohe, Laufen, Hüppe či Riho, přípravu pro klimatizaci a inteligentní ovládání domácnosti. Kupní cena zahrnuje privátní garáž pro 2 vozy s úložnou komorou a přímým vstupem do bytu.
Areál bude nabízet také upravený privátní park, fitness s výhledem na řeku či reprezentativní společenské prostory s možností pořádání oslav, BBQ a dalších akcí. K vysoké úrovni bezpečnosti pak přispěje centrální hlídaný vstup do objektu, recepce, 24/7 ostraha a kamerový systém.

V okolí projektu se nachází kompletní služby občanské vybavenosti – školky, školy, bezpočet kaváren a restaurací, obchody, fitness centra, golfové hřiště a další příležitosti k relaxaci i k aktivnímu odpočinku. 3 minuty chůze vzdálená zastávka tramvají poskytuje přímé spojení na nedaleké metro Vltavská, Palmovka a do centra.

Projekt zahrnuje jednotky o dispozicích 1+kk až 7+kk v různých podlažích. Pro více informací a kompletní přehled jednotek prosím kontaktujte naši kancelář.
Interiér 124,5 m2, terasa 32,7 m2, zahrada 174,7 m2, sklep s garáží 79,6 m2.
Cena: 0,00 Kč

Více informací naleznete na Digireality.cz